KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996387
nr 1499 6387
Olof Walfrid Nilsson
(1868-1956)
Oljemålning, Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Signerad, Bergslandskap. Olja på duk, 64x54 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:50:51
30/10 17:48:46
350 kr
31/10 12:35:17